Ezeket az eszközöket szeretnénk még beszerezni

Túlnyomást biztosító tartó infúzióhoz

Ez az eszköz biztosítja, hogy a speciális intraossealis úton biztosítható gyógyszerek és folyadékpótlás kivitelezhető legyen a csontba fúrt kanül segítségével.

Ára: 7000.- Ft

Szükséges még 1 db

Gyermekelektróda

Gyermekek újraélesztésénél használatos eszköz, ami segíti a biztonságos és hatékony defibrillásálást 8 éves kor alatti betegeinknél.

Ára: 40.000.- Ft

Eddig felajánlás érkezett 2db megvásárlására.

Szükséges még: 2db

Ágymatrac

Szeretnénk lecserélni rossz minőségű ágyainkat. Egy matrac körülbelül 40.000.- Ft-ba kerül, egy ágykeret 25.000.- Ft-ba.

Eddig 2db-ot kaptunk adományként, 3db-ot önerőből vásároltunk.

Szükséges még: 2db

Égési kötszer

Speciális égési kötszer, ami az égett felszín hűtésére és kötözésére alkalmas. Alapítványunk megalakulása óta biztosítjuk minden mentőautónkra ezt a speciális kötszert.

Egy többrészes szett ára: 60.000.- Ft

Folyamatosan pótlása szükséges.

Baby Annie oktató baba

Újszülött és csecsemo újraélesztés és idegentest eltávolítás oktatáshoz használatos élethu fantom.

Jelenleg csak felnott újraélesztés oktatáshoz használatos fantom áll rendelkezésünkre oktatáshoz.

Ára: 60.000.- Ft

Dürasol orvosi táska

Ez a speciális egészsgéügyi táska nagyon praktikusnak bizonyult, már két darabat vásároltunk belőle.

Ára: 146.000.- Ft

Szükséges még 1db

Veinlite EMS Pro vénakereso lámpa

Ez egy olyan speciális eszköz, ami a vénabiztosítást segíti azzal hogy speciális fényének köszönhetoen láthatóvá teszi még a mélyebben futó ereket is.

Ára: 130.000.- Ft

Részleges támogatás érkezett 2 db vásárlására

Szükséges még: 1db

Gyógyszeradagoló pumpa

A gyógyszeradagoló pumpa, a gyógyszerek precíz adagolását biztosítja, amit sok esetben kézi erővel lehetetlen megoldani. Minden olyan sürgősségi ellátásban, ahol pontos gyógyszeradagolásra van szükség az eszköz használata ajánlott.

Alapítványunk eddig 1db-ot vásárolt ill. 1db-ot kaptunk adományként.

Ára: 370.000.- Ft

Szükséges még: 1db

LUCAS2

Újraélesztésnél használatos mellkaskompressziót végző eszköz, ami hatékony és folyamatos mellkaskompressziót tud végezni, így segíti a helyszíni ellátók munkáját.

Ára: ~4,8 M Ft